Saltar al contenido
CZASZKA.NET

Winyle z czaszką

Winylowe czaszki to idealne elementy do dekoracji motocykla Harley, samochodu, pokoju, plecaka, notebooka, tak jakbyś chciał nakleić je na okulary. I to dlatego, że te obrazy z przezroczystym tłem mają naprawdę uderzające wzory, przestępców i nonkonformistów, których na pewno pokochasz.

 

Czy jesteś alternatywną osobą, hipsterem i silnym buntownikiem? Jeśli tak, nie przegap okazji, aby ozdobić wszystko wokół tym fantastycznym winylem z czaszkami. W rzeczywistości obrazy te dają możliwość wyrażenia, zarówno publicznie, jak i prywatnie, tego alternatywnego charakteru, który tak bardzo ci się podoba i który sprawia, że czujesz się wolny od więzów, które społeczeństwo narzuca ci.

Czaszki, poza tym, że są prostym, zwłokowym przedstawieniem, od wieków kojarzone są z duchowością, mistycznością i ezoteryką. W tym sensie można powiedzieć, że są to symbole pełne znaczenia. Ponadto, dzięki swojemu dziwnemu urokowi i sile wizualnej, były wykorzystywane przez niezliczone ruchy miejskie, a kultury związane z różnymi ruchami muzycznymi, takimi jak rock i punk, potrafiły dostosować je do swojej estetyki. Są to również kluczowe elementy w stylu gotyckim. Dlatego można powiedzieć, że te winylowe czaszki, oprócz tego, że są bardzo fajne, mają alternatywną i podziemną twarz, która zachwyca wszystkich, którzy podobnie jak ty chcą przełamać kanony narzucone przez dzisiejsze społeczeństwo.

Lub, co to samo, dla tych, którzy nie chcą być niewolnikami trendów lub czują się członkami stada bardziej podyktowanymi przez wielkie marki. Krótko mówiąc, te winyle z czaszkami, które możesz mieć w domu w ciągu zaledwie 24 godzin po potwierdzeniu zamówienia, to małe dzieła sztuki, które będą reprezentować najbardziej osobisty charakter. Ponadto, ponieważ zdajemy sobie sprawę z trudności ekonomicznych, z jakimi boryka się nasza najmłodsza publiczność, oferujemy tę kolekcję w cenie dostosowanej do twoich możliwości.