Skip to content
CZASZKA.NET

Stroje z czaszką

Wiemy, że masz już dość klasycznych kostiumów, które musisz nosić w sylwestra i na weselach. W rzeczywistości my też. Dlaczego więc nie poprawić sytuacji? Teraz możesz to zrobić z tymi kostiumami czaszki. A jeśli dzięki nim nie możesz zrewolucjonizować swojego wyglądu, a nawiasem mówiąc, twarzy ludzi wokół ciebie, jest to całkowicie niemożliwe .

 

Doskonale wiemy, że jeśli tu przybyłeś, to dlatego, że nie obchodzi cię, co myślą inni. W rzeczywistości jest całkiem prawdopodobne, że czujesz się wolnym duchem i nie czujesz, że ktoś narzuca ci to, co musisz zrobić lub jak się ubrać. Jeśli tak, to co lepiej niż zaaranżować jeden z tych kostiumów z czaszkami, a następnym razem musisz udać się na nudne wydarzenie, poczuć się oryginalnie, inaczej i bezczelnie.

Z jednej strony nie można zaprzeczyć, że czaszki są fajne i wiele innych. Z drugiej strony nie można zapominać, że mają one specjalną symbolikę, z którą na pewno czujesz się dość utożsamiany. Ezoteryk, zjawiska paranormalne, śmierć … Oko! Naszym celem nie jest dostarczanie złych wibracji, ale wychodzenie poza fajny wygląd tych zdjęć i zaznaczanie stylu w każdym miejscu. Szanse są takie, gdy nosisz jeden z tych trupich kostiumów, wielu wokół ciebie dąsa się. A co jeszcze ma znaczenie? Ważne jest, aby być sobą i oddzielić się od wszystkiego, co zbliża się do konwencjonalnego i politycznie poprawnego.

Pamiętaj też, że po ich założeniu przed tobą otworzy się wszechświat możliwości. Wyobraź sobie na przykład któreś z tenisówek. Krótko mówiąc, czaszki są symbolami, które prawdopodobnie i tak jak nam się przydarzyły, głęboko przeniknęły do twoich upodobań. A jego związek z kulturą motocyklową, punkiem lub undergroundem jest po prostu fascynujący. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad przesunięciem jednego z tych kolorów, zaufaj nam, a otrzymasz go w domu w ciągu zaledwie 24 godzin. Wszystko to bez utraty oka i bez konieczności sprzedaży nerki.