Skip to content
CZASZKA.NET

Make up CZASZKA HALLOWEEN 2020

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś osobą, która ucieka przed konwencjami i lubisz wyróżniać się na tle reszty ludzi, Make up CZASZKA zapewni ci dużo zabawy. Czaszki należą do tych zespołów rockowych, które przedkładają swoją osobistą pieczęć nad zwykłą estetykę swoich czasów, osiągając wygląd najbardziej sugestywny i transgresyjny.

Po co kupować Make up CZASZKA?

Bez wątpienia czaszki są elementami różnicującymi i dają wygląd całkowicie odbiegający od konserwatyzmu, stawiając na aspekt wywrotowy i buntowniczy. Legendarne grupy takie jak The Misfits były podziwiane przez innych muzyków i tysiące fanów, nie tylko za ich muzykę, ale także za ich wizerunek i postawę.

Prawda jest taka, że ich estetyka była naprawdę przełomowa: zawsze nosili czarny, używany makijaż czaszka i oczywiście ich słynne logo było czaszką. Ten punkowy zespół miał wpływ na najlepsze zespoły rockowe i metalowe, takie jak Metallica, które stworzyły kilka mitycznych wersji Misfits. W rzeczywistości, nieudany basista Metallica nosił koszulkę z czaszką Misfits’ów w większości swoich publicznych wystąpień, ponieważ był prawdziwym fanem zespołu.

Makijaż czaszki może stać się powtarzającym się elementem na wiele chwil, kiedy chcesz zyskać na postawie i stylu. Więc, po co czekać na Halloween, jeśli chcesz być inny niż reszta ludzi?

Rekomendacje dla Ciebie