Skip to content
CZASZKA.NET

Formy z czaszką

Dzięki tym formom możesz cieszyć się swoją pasją do czaszek przez cały czas. Twórz maski, ciastka, czekoladki lub biżuterię … do nieskończoności i nie tylko.

 

 

 

 

Co sądzisz o świetnym pomyśle? Zamiast sprzedawać ci więcej figurek z czaszkami, teraz proponujemy, abyś sam zrobił je z naszych form z czaszkami. Wypełnienie to już twoja sprawa. Cukier, lód lub czekolada, jeśli chcesz je jeść, modelowanie gliny, wosku, gliny lub innego podobnego materiału, jeśli chcesz, aby formy czaszki tworzyły figury o takim kształcie, który tak bardzo lubimy do dekoracji Twojego domu. Twoje gusta podążają za falą i kochasz, podobnie jak my, czaszki.

Właśnie dlatego mamy ten sklep pełen czaszek i artykułów, które odtwarzają je we wszystkich kształtach i materiałach. Ale, jak nam się wydawało, że musieliście również coś położyć na swojej stronie, stworzyliśmy te formy, zmieniając projekt, kształt, ale zawsze pozostawiając istotę, najważniejsze: że to czaszki. Kiedy zaczną wszędzie wychodzić z tylu czaszek wykonanych z twoich nowych foremek, Twoi znajomi będą zdziwieni i oczywiście też je pokochają.

Czy powiesz im, jak to robisz? Czy zamierzasz złamać swój sekret, aby pojawiły się ozdobne czaszki, jadalne czaszki, kolorowe czaszki, czaszki …? Oczywiście, człowieku, powiedz im, żeby zatrzymali się w naszym sklepie, że mamy to do dyspozycji i chcemy uszczęśliwić każdego, kto ma nasz gust. Czy nie zawsze chcesz najlepszego dla swoich przyjaciół?